در دنیای مدرن امروز دیگر جایی برای ایستایی وجود ندارد .بقای یک سیستم زاینده پویایی و هدفمند بودن آن است .مقوله آموزش نیز از این قانون مستثنی نیست و برای ایجاد یک سیستم آموزشی هدفمند باید از شاهراه علم و تجربه و مدیریت گذر کرد.
بلوغی که از آن نام می بریم نه تنها اندوخته ای چند ساله از تجربیات را به همراه دارد ، بلکه روح تازه جوانی و عدم اینرسی نسبت به نوع عملکرد را نیز یدک می کشد تا آنجا که مصداق " فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو در اندازیم "را همواره پیش دیدگانمان قرار داده ایم . حاصل بیش از 13 سال تلاش ، تجربه ،‌نوآوری ،‌تعهد و توکل ما امروز به جایی رسیده است که می توانیم ادعا کنیم در زمینه آموزش در سطح استان اصفهان در تمام مقاطع تحصیلی حرف اول را می زنیم .
موسسه آموزش عالی آزاد نوین صدرا اسپادانا در سال 1378 با هدف ارتقای سطح علمی جامعه و انجام فعالیت های آموزشی درابتدابانام کاویان عمادی آغازبه کارکرد.
پس ازگذشت زمان وایجادبرند آموزشی درسطح استان اصفهان بانام کاویان عمادی اقدام به اخذمجوز از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری با نام موسسه آموزش عالی آزاد  نوین صدرا اسپادانا نمود.
درحال حاضراین موسسه در حوزه ی تعلیم زبان های خارجی،دوره های تخصصی کامپیوتر،کلاس های آمادگی آزمون دکترا،کارشناسی ارشد،وکالت ودوره های آمادگی آزمون فراگیرپیام نورفعالیت دارد.
افتخار ما این نیست در سالهای پیاپی بالاترین آمار قبولی و بیشترین تعداد رتبه های یک رقمی در کنکورهای کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در سطح استان اصفهان را داشته ایم بلکه مفتخریم  که  گام کوچکی در راه ارتقای سطح علمی جوانان این مرز و بوم برداشته ایم.
 
درحال بارگزاری

اطلاعات تماس

 • آدرس:میدان آزادی - ابتدای هزارجریب - جنب گز و خشکبار آریا - کوچه شماره 8


 • آدرس ایمیل

  info@nse.ac.ir

 • شماره تماس

  03136681500

  03136686665

  09137605604

 • ساعات کار موسسه

  همه روزه از ساعت 8 صبح الی 9 شب